Daikin Comfort Plus onderhoudspakket omvat:
1. Garantie op onderdelen
- Voor alle toestellen geregistreerd op het Daikin Stand By Me platform start de garantie op onderdelen bij inbedrijfstellingsdatum van het Daikin toestel. De geldende garantietermijn voor de toestellen zijn terug te vinden in de Stand By Me account.
- De Daikin garantie op onderdelen beperkt zich tot de onderdelen van het Daikin toestellen.
- De garantie op onderdelen bij een Comfort Plus pakket bedraagt 6 jaar. (De eerste 2 jaar na inbedrijfstellingsdatum maken deel uit van de wettelijke consumentengarantie en zijn ten laste van de originele verkoper, met name de installateur. Na de wettelijke garantie wordt de garantie van de Daikin toestellen overgenomen door Daikin).
2. Garantie op werkuren
- Voor alle toestellen geregistreerd op het Daikin Stand By Me platform start de garantie op werkuren bij inbedrijfstellingsdatum van het Daikin toestel. De geldende garantietermijn voor de toestellen zijn terug te vinden in de Stand By Me account.
- De Daikin garantie op werkuren beperkt zich tot de onderdelen van het Daikin toestellen.
- De garantie op werkuren bij een Comfort pakket bedraagt 6 maanden. (De eerste 2 jaar na inbedrijfstellingsdatum maken deel uit van de wettelijke consumentengarantie en zijn ten laste van de originele verkoper, met name de installateur. Na de wettelijke garantie wordt de garantie van de Daikin toestellen overgenomen door Daikin).
3. 6 maanden gratis verlengde garantie
- Door uw toestellen te registreren op het Stand By Me-platform, verlengt Daikin de garantie op de werkuren op het Daikin-materiaal met 6 maanden.
- De registratie van de toestellen moeten plaatsvinden binnen de 12 maanden na de inbedrijfsstellingsdatum op het Stand By Me-platform, anders vervalt deze garantie.
- Deze garantie gaat van kracht na de wettelijke consumentengarantie en omvat omvat:
- Arbeidsuren
- Daikin onderdelen
- Verplaatsingskosten
3. Start garantieperiode
- De garantieperiode van de Daikin warmtepomp, geregistreerd op het Stand By Me platform, begint op het moment van de inbedrijfstelling.
- Op voorwaarde dat de inbedrijfstelling binnen de 18 maanden plaatsvindt na de levering van het Daikin materiaal bij de installateur. Indien de inbedrijfstelling later dan 18 maanden na levering bij de installateur gebeurde of indien de warmtepomp niet werd geregistreerd op Stand By Me, zal de garantie starten vanaf de leveringsdatum van het materiaal bij de installateur.
- Enkel toestellen verkocht door Daikin Belux, alsook enkel officiële combinaties van Daikin kunnen geregistreerd worden op Stand By Me platform
4. Telefonische hulplijn
- Wanneer er een Stand By Me onderhoudspakket werd aangegaan, kan men tijdens de kantooruren rekenen op telefonische bijstand. Tijdens de kantooruren is deze lijn gratis. Hou steeds het Stand By Me accountnummer bij de hand (ID BEXXX-XXX).
- Buiten de kantooruren kan er doorgeschakeld worden met een technieker. Deze bijstand is echter een betalende service.
5. Planning
- Wanneer men over een Stand By Me onderhoudspakket beschikt, neemt Daikin de administratie van het onderhoud op zich.
- 3 maanden voor de onderhoudsdatum ontvangt men een eerste mailbericht dat het onderhoud uitgevoerd dient te worden. Kort daarop volgend neemt onze planningsdienst met contact op om een afspraak te maken.
6. Onderhoud en inspectie
- Per jaar is er 1 onderhoudsbeurt inbegrepen in het contract voor de warmtepomp lucht/lucht, lucht/water of hybride warmtepomp.
- Het onderhoud bestaat uit een technische inspectie van zowel de buitentoestel als binnentoestel(len). Een checklijst van de uit te voeren handelingen kan aangevraagd worden.
7. Controle koppelingen
- Tijdens de onderhoudsbeurt zal de Daikin technieker de koelmiddelkoppelingen van de warmtepomp controleren op lekdichtheid.
- Tijdens het onderhoud wordt een document opgesteld en toegevoegd aan het logboek van een wettelijk lekdichtheidscertificaat (indien van toepassing).
8. Logboek
- Men kan steeds online alle onderhoudsrapporten en lektestcertificaten (indien van toepassing) van de warmtepomp raadplegen op Stand By Me portaal.
9. Annulatie pakket
- Een pakket wordt jaarlijks verlengd en kan ook jaarlijks worden stopgezet.
- De verlengde garantie is enkel geldig indien er een jaarlijks onderhoud wordt gedaan op de installatie en indien deze opgeladen wordt in het Stand By Me portaal.
- Indien een Comfort Plus pakket wordt onderbroken, kan het nadien niet meer worden geactiveerd.
- Daikin behoudt zich het recht om een overeenkomst te weigeren of te annuleren.
- Het uitvoeren van jaarlijks onderhoud aan de toestellen is een verplichte voorwaarde voor het verkrijgen en behouden van de verlengde garantie. Indien het jaarlijkse onderhoud niet wordt uitgevoerd, vervalt automatisch de aanspraak op de verlengde garantie.
10. Aankoop en betaling van het pakket
- De aankoop van een pakket en de jaarlijkse betaling gebeurt uitsluitend via een online betaling op het Stand By Me platform.
- Interventies wegens pannes vallen niet onder het onderhoudscontract en worden apart gefactureerd volgens geldige tarieven. Daikin behoudt zich het recht om een overeenkomst te weigeren of te annuleren.
- De aankoop van het pakket Comfort Plus met verlengde garantie kan enkel mits voorlegging van een inbedrijfstellingsdocument en op voorwaarde dat de aankoop van het pakket gebeurt binnen de eerste 12 maanden na inbedrijfstellingsdatum.
11. Prijs
- De prijs voor het Daikin Comfort onderhoudspakket wordt vastgesteld in de overeenkomst. De prijs wordt herzien door toepassing van volgende prijsherzieningsformule.
- De prijs wordt elk jaar op 1 januari automatisch aangepast op basis van de volgende prijsherzieningsformule:
- Indexering met formule: P = Po x (0.2 + 0.8 (S/So))
Waarin:
P = herziene prijs
Po = basisprijs
So = referteloonkost voor bedrijven uit de metaalverwerkende sector, erkend door de Federale Overheidsdienst Economie, KMO, Middenstand en Energie en gepubliceerd door Agoria in het jaar van eerste aankoop.
S = dezelfde referteloonkost op 01/01/202X+1, het jaar volgend op de aankoop. - De vermelde prijzen zijn in excl. BTW en zijn enkel geldig voor België en het Groothertogdom Luxemburg. Het toepasbare BTW percentage is afhankelijk van de geldende overheidsregels en het type gebouw.
- Specificaties en/of prijzen kunnen zonder voorafgaande waarschuwing worden gewijzigd.
12. Veiligheidsvoorschriften
- Indien een toestel niet veilig bereikbaar is, is het aan de eigenaar om het toestel op een veilige manier bereikbaar te maken met in acht name van de Daikin veiligheidsvoorschriften, die terug te vinden zijn op het platform Stand By Me.
- Het is de technicus ter plaatse die bepaalt of op een veilige manier gewerkt kan worden.
Onze algemene- en residentiële verkoopsvoorwaarden zijn van toepassing.
SBM Comfort Plus - 20/12/2024